Paslaugos

Čia aprašytos mūsų klube teikiamos paslaugos. Jei neradote ko ieškojote, skambinkite klubo vadovei Jurgitai (860581874). Stengsimės nenuvilti Jūsų. O jei paaiškės, kad tai ne mūsų klubo specifika, nukreipsime jus ten, kur Jums suteiks pageidaujamas paslaugas.


Sportiniai šokiai, 5-10 metų vaikams

           Priimame vaikus nuo 5-erių metų. Pirmaisiais metais laviname bendruosius choreografinius gebėjimus. Šokame smagius, nesudėtingus vaikiškus šokius, kurie lavina stovėseną, lygsvarą ritmo pojūtį, gebėjimą šokti grupėje ir poroje. Pirmaisiais metais vaikai išmoksta lėto valso, čia-čia-čia ir džaivo pagrindinius žingsnius. Dalyvauja konkursuose, koncertuose ir gauna pirmuosius apdovanojimus.
           Nuo antrųjų metų ugdome šokėjus pagal Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) programą ir reikalavimus. Siekiame judesių kokybės, visapusiškai ir kryptingai ugdome sportinių šokių vaikų E2, E3, E4 grupių šokėjus.


Sportinių šokių šokėjų varžybinės grupės

         Šių grupių šokėjai treniruojasi 3 kartų savaitėje bendrose treniruotėse ir, pagal susitarimą ir poreikį, 1-2 kartus savaitėje individualiai. Poros dalyvauja kūno rengybos užsiėmimuose, gimnastikos, jogos treniruotėse, mokosi kitų stilių šokių, treniruojasi su treneriu individualiai ir įtvirtina įgūdžius savarankiškai.
       Savaitgaliais dalyvauja varžybose, renka kvalifikacinius taškus, siekia aukštesnės vietos klubo ir Lietuvos reitinguose. Keletą kartų kasmet vyksta į varžybas užsienyje.
       Vasarą dalyvauja sporto ir poilsio stovyklose.


Pramoginių šokių KURSAI SUAUGUSIEMS (poroms)

      Čia susitinka žmonės, kurie ieško užsiėmimo vyrui ir moteriai kartu. Čia atgimsta jausmai, veiduose sužimba šypsenos, nuskamba džiaugsmingas juokas. Besimokydamos šokti poros patiria daug naujų įspūdžių kartu, sutinka bendraminčių, išmoksta visame pasaulyje populiarių šokių ir turiningai praleidžia laisvalaikį.
       Užsiėmimai vyksta vieną kartą savaitėje, 2 akademines valandas iškart, vakarais.


Zumba, solo latino merginoms ir moterims

        Zumba – nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Lankyti Zumba, tai tas pats, kas dalyvauti šventėje kiekvieną treniruotę… Joje ir ilgą laiką po jos jusite save išskirtinai patrauklia, jausminga ir temperamentinga. Linksmi Lotynu Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius. Zumba– tai treniruotė visiems– pradedantiesiems ir pažengusiems; tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos, daug nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Ir visa tai lengva, paprasta ir smagu!
        Užsiėmimai vyksta Kaune ir Kaišiadoryse. Teirautis tel. 860163753 Rasa (Kaunas), 868370206 Vytautas (Kaišiadorys).


Vestuvinio valso pamokos

      Artėja Jūsų vestuvės? Nerimaujate dėl pirmojo valso? Kreipkitės į mus. Padrąsinsime, nuteiksime optimistiškai ir padėsime išmokti. Padėsime pasirinkti muziką, išpildysime Jūsų pageidavimus kuriant choreografiją.
      Mokysime Jus atskirai nuo kitų porų. Salėje bus tik šokių mokytojas ir Jūs.
     Jei niekada nesate šokę, labai paprastam šokiui užteks penkių pamokų, o jei norėsite sudėtingesnės choreografijos arba išmokti smagiai suktis vienos valso žingsneliu, teks mokytis ilgiau. Net jei labai nerimaujate, mes žinome, ką daryti!


Profesionalių šokėjų pasirodymai

    Norite papuošti savo šventę? Padaryti staigmeną įmonės vakarėlio metu? O gal esate renginių organizatorius ar restorano savininkas? Galime pasiūlyti profesionalios sportinių šokių poros šokį Jūsų renginyje. Taip pat galime pasiūlyti mokyklinio amžiaus porų grupę miesto šventėms, ar atlikėjų koncertams. Kreiptis tel. 860581874 Jurgita


Nuotaikinga šokių pamoka Jūsų šventėje

         Švenčiate bernvakarį ar mergvakarį? Jūsų draugai mėgsta iššūkius ir nėra nuobodos? O gal tiesiog norite susikurti savo įmonės flashmob šokį? Atvyksime į Jūsų pageidaujamą vietą ir pravesime pageidaujamo šokio pamoką pas Jus. Kreiptis tel. 860581874 Jurgita