Klubo tikslas -  visapusiškas ir nuoseklus fizinis ir emocinis asmenybės ugdymas, siekiant  aukštų ugdytinių pasiekimų varžybose.
 

           Sportinių šokių klubas "Svaja" kaip Kauno Palemono gimnazijos sportinių šokių kolektyvas susikūrė 1996 metais. Vėliau buvo priimtas į Lietuvos sportinių šokių federaciją (LSŠF). Nuo 1996 metų ruošia vaikus ir jaunimą pagal LSŠF programą. Palemono gimnazijoje treniruotes veda Jurgita Vaškevičiūtė.
          Klubo išugdyti šokėjai, pasiekę sportinių aukštumų ir tapę treneriais, jau ugdo jaunąją kartą patys. Jų vedamus užsiėmimus galite rasti ir Vilkijoje, Kaišiadoryse, Žiežmariuose ir Vaišvydavoje.
         Sparčiai populiarėjant sportiniams šokiams visame pasaulyje, ėmėme teikti ir kitas šokių mokymo paslaugas, kuriomis mielai naudojasi klubo šokėjų tėveliai ir jų draugai. Skyriuje PASLAUGOS rasite išsamesnės informacijos.
Jurgita Vaškevičiūtė

Klubo įkūrėja. Kauno Palemono gimnazijoje vaikus ir suaugusiuosius šokti moko nuo 1996-ųjų metų.  Treniruoja vaikų E4 ir kvalifikacines grupes nuo E4 iki A klasės pagal LSŠF klasikinių ir lotynų Amerikos šokių programas. Rengia profesionalių porų pasirodymus šventėse. Konsultuoja poros stiliaus, aprangos klausimais. Teisėjauja varžybose Lietuvoje ir užsienyje (LSŠF B kategorija). Tel.nr. 860581874


Audrius Jokubauskas

Treniruoja vaikus ir moko šokti suaugusius nuo 2009 metų. Kauno Palemono gimnazijoje ir Vilkijos gimnazijoje moko sportinių šokių vaikus, veda suaugusiųjų kursus poroms ir vestuvinio valso pamokas.Vytautas Vizbaras

Kaišiadoryse ir Žiežmariuose šokti vaikus ir suaugusius moko nuo 2010 metų. Veda sportinių šokių treniruotes vaikams, pramoginių šokių kursus poroms, zumba latino aktyvias pamokas merginoms ir moterims, vestuvinio valso pamokas.


Rasa Žiūkienė

Moko šokti nuo 2010 metų. Šiuo metu Vaišvydavoje ir  Pravieniškėse. Veda sportinių šokių pamokas vaikams, kursus suaugusiųjų poroms. Rasa taip pat veda aktyvias fizines treniruotes: kūno rengybos, zumbos. Puikiai praves šokių pamokas Jūsų renginių metu.